O nas

MK Biuro Rachunkowe oferuje kompleksową obsługę rachunkowo-księgową przedsiębiorstw, która zawiera między innymi: księgowość, obsługa kadrowo – płacowa oraz analizy finansowe i sporządzanie deklaracji INTRASTAT i GUS.

Jako Biuro Rachunkowe z Kalisza obsługujemy obecnie firmy z miasta oraz okolic. Naszymi klientami są również firmy m.in. z Wrocławia, okolic Łodzi, czy Poznania. Dzięki dbałości o szczegóły i możliwość kontaktu za pośrednictwem internetu, jesteśmy w stanie obsługiwać księgowość firm usytuowanych w całej Polsce (na życzenie: udzielając konsultacji w siedzibie klienta oraz w wygodnych dla niego terminach).

Nasza oferta księgowa obejmuje wiele elementów w skład czego wchodzi:

  • wszechstronna obsługa z zakresie prowadzenia ksiąg handlowych oraz podatkowych, ewidencji środków trwałych
   oraz ewidencji VAT zakupów i sprzedaży,
  • sporządzenie miesięcznych deklaracji podatkowych, deklaracji ZUS, GUS i INTRASTAT,
  • rocznych zeznań podatkowych,
  • kwartalnych analiz finansowych,
  • pełnej obsługi kadr i płac,
 • przejęcie odpowiedzialności za obszar księgowy.

W zakresie usług kadrowo – płacowych nasze biuro rachunkowe prowadzi dokumentację kadrową umów o pracę, zlecenie i o dzieło, sporządzamy deklaracje ZUS i roczne deklaracje podatkowe dla pracowników, przygotowujemy wypowiedzenia i rozwiązania stosunku pracy oraz świadczymy doradztwo w sprawach kadrowo – płacowych.

Oferujemy pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej, a także sporządzamy dokumenty, formularze i zgłoszenia do ZUS, US, GUS poprzez CEiDG.

Świadczymy usługi różnej wielkości firmom, a także osobom fizycznym rozliczającym się z budżetem.

Nasze biuro spełnia obowiązujące wymogi przewidziane prawem do prowadzenia działalności rachunkowej, to znaczy: wyższe wykształcenie z dziedziny finansów i rachunkowości zdobyte na renomowanej uczelni wyższej jaką jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz posiadamy  ubezpieczenie OC.

Naszym atutem jest nie tylko wiedza, ale również wieloletnie doświadczenie poparte pracą na stanowiskach księgowych.

Współpracując z nami zyskujesz:

  • rzetelnie prowadzone dokumenty księgowe oraz kadrowo-płacowe,
  • oszczędność czasu – możliwość dostarczania dokumentów drogą mailową bądź przesyłką pocztową (pełny zakres usług w 100% online),
  • przystępne koszty obsługi księgowej i kadrowej,
  • pomoc bądź reprezentację w czasie kontroli US, ZUS i innych urzędów,
 • pomoc w rozpoczęciu, zawieszeniu i zakończeniu działalności gospodarczej.

Nasze biuro rachunkowe oprócz profesjonalnej obsługi księgowej oferuje również miłą i przyjazną atmosferę, dopasowanie do potrzeb i wymogów klienta oraz współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu. MK Biuro Rachunkowe z Kalisza zapewni nie tylko prawidłowe prowadzenie dokumentacji finansowej firmy, ale również w szerokim zakresie rozumianą pomoc w owocnym prowadzeniu biznesu, a także w rozwiązywaniu problemów i niejasności jakie napotyka przedsiębiorca w codziennej pracy.

Odpłatność za nasze usługi wymierzana jest indywidualnie i zależy od formy prowadzenia księgowości, ilości dokumentów, liczby pracowników oraz innych ważnych elementów.

Zarazem podkreślamy, że nasze ceny są ogromnie konkurencyjne w stosunku do innych ofert (już od 80 zł/miesięcznie).

Atutem naszego biura rachunkowego jest wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności księgowej. Wszystkie usługi świadczymy z należytą starannością oraz z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta. Dzięki współpracy z naszym biurem rachunkowym, mogą Państwo skupić się na prowadzeniu firmy, a obsługę księgową pozostawić nam.